Nilüferce

Çarşamba, Kasım 30, 2005

30 KASIM 2005 SABAHINDAN İLK GÖRÜNTÜLER

posted by Nilüfer at 9:25 ÖÖ 8 comments

Pazar, Kasım 27, 2005

GÖKKUŞAĞI


Soğuk ve yağmurlu bir pazar sabahında herkese günaydın....

Dün akşam yeğenimle internette konuşurken gökkuşağını severmisin dedi.Ben de çok sevdiğimi söyledim.Kendisi Adapazarında bu fotoğrafı çekmiş ve dün akşam bana gönderdi.Kevser fotoğraf çok güzel bir de fotoğraftaki elektrik direği ve kablolar olmasa çok daha güzel olacaktı :-)))).En çok istediğim görüntülerden biriydi gökkuşağı ama çekemedim bir türlü.İnşallah başka bir sefere.....
posted by Nilüfer at 8:39 ÖÖ 8 comments

Salı, Kasım 22, 2005

BU SABAHSabahları bu görüntüleri yakalamak çok rahat oluyor.Yayınladığım son iki resmin bir aradaki hali....Biliyorum manzara hep aynı ama ne yapayım bizim balkondan görünen manzara bu :-)))
posted by Nilüfer at 9:07 ÖS 5 comments

Pazar, Kasım 20, 2005

posted by Nilüfer at 9:20 ÖS 5 comments

Çarşamba, Kasım 16, 2005

SABAH SABAH

Sabah kahvaltı yaparken pencereden gökyüzüne baktım ve bu görüntüyü görüp hemen fotoğrafını çektim.Bu bulutlar gibi içimiz kararmasın günümüz aydınlık olsun.
posted by Nilüfer at 9:13 ÖS 8 comments

Pazar, Kasım 13, 2005

NE KADAR SANALIM ACABA

Blog dünyasında yeni bir oyunla karşı karşıyayız. “ Ne kadar Sanalım” Bu sorulara cevap vermek benim için çok kolay olacak fazla düşünmeme gerek yok.Arkadaşça(Meral) ve zagrep radyosu ( Bilal ) tarafından sobelendim.Bende bunları yazarken acaba ben kimleri sobeliyeyim diye düşünüyorum.Bu kadar gevezelikten sonra sorulara geçebiliriz değil mi artık…

* Günde ortalama kaç saat internettesiniz?
Bu sorunun cevabını tam olarak bende bilmiyorum.İşyerinde internet sürekli açık.İşimiz olmadığı zaman yada işimizi bitirdiğimiz andan itibaren hemen internetin başındayız.Öğle yemeğinde bile ( eğer yemeği işyerinde yersem) bir yandan yemek yiyip bir yandan da internette geziniyorum.Akşam eve gelincede fazla zaman geçmeden bilgisayar başındayım.
Minimum 5 diyeyim ama maximum : bunu bende bilmiyorum.

* Herhangi bir messenger kullanıyor musunuz?(hangisi)
Msn messenger ve icq kullanıyorum.İlk ıcq ile başladım o benim ilk göz ağrım ama değişen koşullar msn yi de kullanmayı gerektiriyor.Ne yapalım yeniliklere uymak zorundayız.

* Kac tane mail adresiniz var?
2 tane mynet ( birini iş başvuruları için açmıştım) ,2 tane walla ( 2 bloğum için kullanıyorum)
1 hotmail ,1 gmail ( kapasitesi yeterli gelmiyor diğerlerinin Meralin sayesinde bir de gmail deneyeyim dedim) .

* Sizinle bütünleşen sanal bir adınız ya da nickname'iniz var mı?
Hayır yok.Icq da zaten nickname kullanmıyorum sadece Meral ve bazı arkadaşarım ıcq numaramı bilir o kadar.Msn de de kendi adımı kullanıyorum.

* İnternet ortamında tanışıp, gerçek yaşamınızda pekişen arkadaslıklarınız var mı?
İnternet ortamında tanışıp,hala internet ortamında devam eden arkadaşlarım var.

* İnternet üzerinden alışveriş yapıyor musunuz?
Hayır .

* Lütfen şu cümleciği iki saniye düşünüp, aklınıza ilk geleni yazın; "ya internet olmasaydı"
“ Ben Meralle hergün nasıl konuşurdum.” . İnternet artık günlük yaşamın bir parçası,o yüzden olmasaydı kelimesini düşünemiyorum.
Evettttt bende,
Tomris,Evperisi ve Gelincikleri sobeliyorum.Kolay gelsin arkadaşlar.Merak etmeyin çok kolay yazılıyor
posted by Nilüfer at 9:02 ÖS 8 comments

Cuma, Kasım 11, 2005

12 KASIM 1999

12 Kasım Depremi.Aradan geçen koskoca 6 yıl.İnsanların hafızalarından silemeyecekleri; eşlerini,çocuklarını,yakınlarını kaybeden insanların ise asla unutamayacakları gün.Maddi kayıp önemli değil onu yine kazanırsınız ama ,yakınlarınızı kaybettiyseniz bunun acısı asla dinmez.Ölenlerin ailelerine tekrar başsağlığı diliyorum.Allah ölenleri nur içinde yatırsın ve ruhlarını şad eylesin.posted by Nilüfer at 11:12 ÖS 7 comments

Salı, Kasım 08, 2005


Şu soğuk günlerde içinizi ısıtıcak,yazı aratacak bir fotoğraf.Her mevsimin güzelliği bir başka ama insan hasta olunca sıcağı arıyor.
posted by Nilüfer at 10:09 ÖÖ 5 comments

Salı, Kasım 01, 2005

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun


Biliyorum bugün arife ancak evde bulunmayacağım için şimdiden bayramınızı kutlamak istedim.Herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun .Hayırlı bayramlar.
posted by Nilüfer at 8:49 ÖS 5 comments